Strony informacyjne

O nas

Firma Best-Office Jarosław Jakubiak, Bogusław Jakubiak Sp.j. powstała w 1995 roku i od początku swojej działalności miała formę biuro-serwisu. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu firm w materiały biurowe, a szeroka oferta firmy obejmuje również usługi w zakresie grawerowania laserowego, wyrobu pieczątek, wizytówek oraz oprawy prac i dokumentów.

Dynamiczny rozwój i pozycja firmy na lokalnym rynku zdecydowała o przystąpieniu w 2004 roku do Ogólnopolskiej Sieci Biuroserwisowej OSAA, co umożliwiło nam poszerzenie gamy  i dostępności towarów oraz podniesienie jakości oferowanych usług.

Obecnie po wielu latach działalności mamy ugruntowaną pozycję na rynku, szerokie doświadczenie handlowe, wypracowaną renomę i wykwalifikowaną kadrę pracowników zapewniającą szybką i fachową obsługę.

Naszymi Klientami są liczne instytucje i przedsiębiorstwa, prowadzimy również sprzedaż detaliczną dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

Do szerokiego grona naszych dostawców należą najbardziej renomowani producenci artykułów biurowych, papierniczych, szkolnych i elektronicznych, a długoletnia współpraca z tymi firmami pozwala nam na sprzedaż produktów w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znaleźć można ponad 8000 produktów, a jednocześnie, w celu większego zaspokojenia oczekiwań naszych Klientów, staramy się stale wzbogacać ofertę o nowe artykuły.
Proszę czekać, trwa ładowanie...